Coworking centrum - sdílená kancelář


Nejen v Praze, ale i v Pardubicích jsme vytvořili centrum coworkingu, který se úspěšně šíří světem a pomáhá vytvářet komunity nezávislých pracovníků. Odstraňuje nedostatky práce z domova, koleje či inter-netové kavárny a šetří peníze, které byste museli vynakládat na provoz vlastní kanceláře. Nemusíte zde však pouze pracovat, ale můžete přijít se svými přáteli a bavit se brouzdáním po internetu, promítnout svoje obrázky, filmy a jiné videoprodukce.

Coworking – profesionální zázemí pro Vaši práciPronájem kanceláře či zasedací místnosti

Nabízíme krátkodobý pronájem kancelářských prostor v 1. patře budovy
na prestižní adrese v centru města pro nezávislé pracovníky
v různých profesích.


Výhody sdílených kanceláří

Ideální a cenově výhodný start začínajících podnikatelů, cestujících obchodníků, soukromých učitelů a osob na volné noze.

Spolupráce s ostatními profesionály, získání nových přátel a vzájemné pomoci při vytváření záměrů a projektů.

Možnost obchodních jednání, prezentací, výuka jazyků pro malé skupiny, posezení přátel při promítání fotografií z dovolených v komfortním prostředí s využitím služeb recepce.

K dispozici vybavená kancelář (10 oddělených pracovišť), zasedací místnost, dataprojektor, kuchyňka s teplými a studenými nápoji, sociální zázemí, bezplatné připojení na rychlý internet.

Další nabízené služby

Spolupracujeme s profesionální fotografkou paní Radmilou Tůmovou, která pořizuje snímky jak ve firemních prostorech, tak fotografuje Vaše produkty ve svém ateliéru (www.radmilatumova.com).

Spolupracujeme s  Koalicí nevládek, o.s. a rodinným centrem KULIHRÁŠEK.
Probíhají u nás jazykové kurzy, kurzy MS Office, Corel Draw, akce pro podnikatelky, školení řidičů, finanční gramotnost a pod.
Zvyšuje se nám i počet individuálních návštěvníků pracujících na volně noze a pronajímajících si místa ve sdílené kanceláři.

DeskRoom, Třída Míru 67, 530 02 Pardubice

Telefon: 734 803 992, 724 605 511
www.deskroom.cz

Email:  pardubice@deskroom.cz      Skype: pardubice.deskroom